اتاق خواب دوتخته کودک

اتاق خواب کودک

ایده‌های جالب 

به جای این‌که تختخواب 2 طبقه کودکان خود را در یک جهت قرار دهید، آنها را عمود برهم بگذارید. چیدمان غیر هماهنگ تختخواب‌ها به هریک از کودکان شما اجازه می‌دهد شخصیت خود را بروز دهند.

کار گذاشتن طاقچه یا قفسه‌ای کوچک در بالای هر تختخواب، فضای زیادی برای چیدن خرده‌ریزها ایجاد می‌کند. رنگ نارنجی ملحفه‌ها، مبلمان و اسباب بازی‌ها در این تصویر، فضای جالبی در اتاق ایجاد کرده است.

اتاق خواب کودک

اتاق خواب مدرن

خطوط براق و شکل‌های هندسی این اتاق خواب 2 نفره (مشترک بین کودکان) را مدرن کرده است. تختخواب دو طبقه که در این‌جا استفاده شده است، بسیار به‌روز و کاربردی است. زیر تختخواب پایینی کشوی بزرگی تعبیه شده است که می‌توان تمام عروسک‌ها و لباس‌های بچه را در آن انبار کرد. سعی شده است از نردبانی هیجان‌انگیز برای بالا رفتن از تخت استفاده شود.

انتخاب رنگی متمایز برای دیوار کنار تختخواب بالایی و همین‌طور چراغ مطالعه سبب شده است که فضایی شخصی برای کودک به وجود بیاید.

طرح‌هایی زیبا برای دیوار اتاق کودک را مشاهده کنید.

اتاق خواب کودک

تخت‌خواب‌های مجزا

در اتاق خواب مشترک همیشه لازم نیست از تختخواب 2 طبقه استفاده شود. جدا کردن تخت‌ها به کودکان شما اجازه می‌دهد فضایی اختصاصی برای قرار دادن وسایل‌شان داشته باشند.

قالیچه پهن وسط اتاق نه تنها محلی طبیعی برای شیرجه زدن و ورجه و وورجه کردن بچه‌ها فراهم می‌کند، بلکه پایه‌ای برای انتخاب رنگ بقیه وسایل اتاق هم هست. رنگ ملحفه‌ها و بالش‌های تزیینی با در نظر گرفتن رنگ قالیچه انتخاب شده است. قاب عکس‌های رنگ شده و شی تزیینی‌ای که بالای آنها آویخته شده است، اتاق را شبیه کلبه و دنج کرده است.

اتاق خواب کودک

دکور متناسب با رشد کودک

در این اتاق از طرح راه راه در همه جا استفاده شده است؛ دیوارها، پنجره، بالش‌ها، ملحفه، کوسن‌ها و حتی خود تختخواب دو طبقه. طرح راه راه چند رنگ که در وسط دیوار و پرده به ک��ر رفته است، موجب می‌شود مبلمان این اتاق در آینده هم مناسب سن نوجوان شما باشد.

15 روش برای به‌روز کردن اتاق کودکرا این‌جا ببینید.

اتاق خواب کودک

دکور سرگرم کننده و شاد

دکور اتاق خواب دوقلوهای همیشه درگیر می‌تواند خیلی سخت باشد ولی نه وقتی که این سفارش قدیمی را به یاد داشته باشید: رنگ‌های پر رنگی را برای اتاق آنها انتخاب کنید، نگران طرح زمینه نباشید و قسمتی را برای بازی کودکان با یکدیگر در نظر بگیرید.

با حاشیه مدوری که در دیوار به کار رفته، ملحفه‌ها و آباژور توپ توپی، بدون این‌که از طرح سنتی پیروی شود؛ دکور اتاق را منسجم ساخته‌ است. 

یک ایده زیبا برای آباژور اتاق کودکرا این‌جا ببینید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • اتاق خواب کودک
  • اتاق خواب کودک
  • اتاق خواب کودک
  • اتاق خواب کودک
  • اتاق خواب کودک
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه