اقدام وحشیانه و غیرانسانی القاعده با ۸ سرباز سوری (+۱۸). به گزارش کمیاب، یکی از گروههای تروریستی وابسته به القاعده پس از ذبح بی‌رحمانه ۸ تن از نیروهای ارتش سوریه با افتخار تصاویر اقدامات غیرانسانی این جنایت را منتشر کرد. تروریست‌های تکفیری وابسته به القاعده در روستای قمیناس واقع در جنوب ادلب ۸ تن از سربازان ارتش سوریه را به طرز وحشتناکی به شهادت رساندند. براساس این گزارش، تکفیری‌ها پس از به اسارت گرفتن این سربازان آنها را ذبح کرده و پیکرهای بی‌سر آنها را در خیابان‌های قمیناس بر روی زمین کشید ...

اقدام وحشیانه و غیرانسانی القاعده با ۸ سرباز سوری (+۱۸)

به گزارش کمیاب، یکی از گروههای تروریستی وابسته به القاعده پس از ذبح بی‌رحمانه ۸ تن از نیروهای ارتش سوریه با افتخار تصاویر اقدامات غیرانسانی این جنایت را منتشر کرد.

تروریست‌های تکفیری وابسته به القاعده در روستای قمیناس واقع در جنوب ادلب ۸ تن از سربازان ارتش سوریه را به طرز وحشتناکی به شهادت رساندند.
براساس این گزارش، تکفیری‌ها پس از به اسارت گرفتن این سربازان آنها را ذبح کرده و پیکرهای بی‌سر آنها را در خیابان‌های قمیناس بر روی زمین کشیدند.

1-Pic[WwW.KamYab.IR]

در میان این سربازان یک افسر ارتش سوریه به نام «مالک» نیز به اسارت درآمده بود که تروریست‌های وهابی وی را نیز ذبح کرده و با سر وی عکس یادگاری گرفتند.
تروریست‌های تکفیری به این امر بسنده نکرده و اجساد نیروهای ارتش را به منظور شناسایی نشدن مثله کرند.

2-Pic[WwW.KamYab.IR]

گروههای تروریستی از زمان حضور خود در سوریه جنایات بی‌شماری علیه ملت سوریه مرتکب شده‌اند و برای جنایات وحشیانه این گروهها در سوریه که پا را از حیوانیت هم فراتر نهاده‌اند، پایانی نیست.

جنایات برخی از این گروه‌ها به حدی گسترده است که حتی آژانس‌های اطلاعاتی غربی هم از این وضعیت ابراز نگرانی کرده و نسبت به تبعات ادامه این روند هشدار داده‌اند. با این حال رسانه‌های غربی همچنان به سکوت در برابر این جنایات و سانسور آنچه که در سوریه در جریان است، ادامه می‌دهند.

3-Pic[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه