دفتر خانگی مدرن:. اگر در خانه خود اتاق اضافی برای استفاده به‌عنوان دفتر کار در خانه ندارید، می‌توانید از راهروی منزل برای این کار استفاده کنید. در این‌جا، صندلی سبز رنگ و وسائلی به رنگ‌های طیف سبز و زرد مانن زیتونی و لیموئی به محیط، حالت خاصی بخشیده‌اند. روی میز، شیشه است که ظاهر مدرن آن‌را حفظ کرده و در کنار میز، قفسه‌های مرتبی که جعبه‌های حاوی پرونده و متون و همین‌طور کتاب‌ها را به‌طور مرتب و با سلیقه در خود جای داده است. اتاق کار خانگی پر از عکس:. قفسه‌های یک اتاق کار خانگی فقط برای جا ...

ایده هایی برای اتاق کار

دفتر خانگی مدرن:

اگر در خانه خود اتاق اضافی برای استفاده به‌عنوان دفتر کار در خانه ندارید، می‌توانید از راهروی منزل برای این کار استفاده کنید. در این‌جا، صندلی سبز رنگ و وسائلی به رنگ‌های طیف سبز و زرد مانن زیتونی و لیموئی به محیط، حالت خاصی بخشیده‌اند. روی میز، شیشه است که ظاهر مدرن آن‌را حفظ کرده و در کنار میز، قفسه‌های مرتبی که جعبه‌های حاوی پرونده و متون و همین‌طور کتاب‌ها را به‌طور مرتب و با سلیقه در خود جای داده است.

ایده هایی برای اتاق کار

اتاق کار خانگی پر از عکس:

قفسه‌های یک اتاق کار خانگی فقط برای جا دادن کتاب‌ها و پرونده‌ها نیستند، بلکه می‌توانید عکس‌های عزیزان خود را روی آن‌ها قرار دهید تا با این کار احساس شاخص بودن را به محیط کار خود بدهید. محیط کار در منزل باید با محیط کار بیرون فرق کند. مجسمه‌هایی که در این‌جا روی قفسه بالایی قرار گرفته‌اند، به محیط احساس بلندی می‌دهد. رنگ سفید برای دیوارها و کرکره پنجره باعث می‌شود که میز سبز رنگ نقطه عطف اتاق گردد.

ایده هایی برای اتاق کار

اتاق کار خانگی ویلائی:

دیوارها و میز و صندلی به رنگ سفید، شروع مناسبی برای ایجاد فشای ویلائی می‌باشند. یک تابلوی اعلانات برای یادآوری کارها و همین‌طور لیست خرید و حتی خاطرات روی دیوار برای این فضا مناسب است. برای اتمام کار می‌توانید از وسایل کاری زیبا و هماهنگ نیز استفاده کنید.

ایده هایی برای اتاق کار

دفتر خانگی با منظره باغچه:

شما می‌توانید یک محیط کار سرزنده در خانه برای خود ایجاد کنید. با قرار دادن میز کار در مقابل پنجره نور کافی برای کار شما وجود خواهد داشت. با استفاده از میز و صندلی از جنس چوب، دفتر کار خود را با فضای باغچه هماهنگ کنید. در این‌جا از کرکره‌هایی به رنگ سبز نیز استفاده شده که در ایجاد هماهنگی بین فضای بیرون و داخل اتاق بسیار موثر است.

ایده هایی برای اتاق کار

اتاق کار خانگی ساده:

می‌توانید اتاق کار خود در منزل را ساده و آرام بچینید. در این اتاق از رنگ‌های و طرحه‌ای ساده و آرام استفاده کرده و کمی رنگ نارنجی تیره به آن اضافه کنید. میز و صندلی با رنگ و مدل ساده با کتابخانه و صندوقچه‌های وسایل در هماهنگی خاصی قرار دارند. پرده‌ها نیز ساده و سبک هستند که محیط حس نظم داده و در عین حال باعث حواس پرتی در عین کار نشده و توجه را به خود جلب نمی‌کند.

 

مطلب دیگر درباره دکوراسیون دفتر کار  اتاق مطالعهرا اینجا بخوانید

مطلب دیگر درباره دفتر کار مناسب در خانه را اینجا بخوانید

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • ایده هایی برای اتاق کار
  • ایده هایی برای اتاق کار
  • ایده هایی برای اتاق کار
  • ایده هایی برای اتاق کار
  • ایده هایی برای اتاق کار
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه