تغییر دکور راهرو و پله

راهروی چند منظوره

شاید دوست داشته باشید در این روزهای نزدیک عید، تغییرات اساسی در دکوراسیون خانه تان ایجاد کنید. اگر خانه‌تان راهرو یا فضای ورودی مانند راهرو دارد این مطلب را بخوانید و با چند ایده ساده،‌ دکوراسیون منزل‌تان را تغییر دهید. فضای پله‌ها را نیز با کمی خلاقیت عوض کنید و از زیبایی خانه با دکوری جدید لذت ببرید.

راهروی چند منظوره

با انتخاب رنگ‌های ملایم به راهروی باریک خانه‌تان حس جاداری بدهید. یک قالیچه سنتی به کف چوبی تیره این راه رو گرمی و جذابیت بخشیده و رنگ قرمز باشکوهی به این طرح داده است. این رنگ‌ها با رویه صندلی و گل‌ها کامل همخوانی دارند. با انتخاب یک میز کنسول که از آن به عنوان میز تحریر نیز می‌توان استفاده کرد بهترین استفاده را از این فضا ببرید.

راهروی چند منظوره

به راهروی سبک ساحلی‌تان با کارهای هنری و لوازم جذاب حس مدرنی بدهید. در این جا دیوارهای سفید و کفپوش تخته‌ای با قالیچه روستایی و اشکال هنری انجیری روی دیوار، به روز آوری شده‌اند. لوازم بزرگ به سبک جهانی به کنسول ساده این راهرو جذابیت داده‌اند.

راهروی چند منظوره

این راه پله ستنی با کاغذ دیواری داری شکل برگ به حالت مدرن درآمده و به رنگ سفید اطراف آن رنگ و لعاب بخشیده است. کف پوش چوبی روستایی حس صمیمانه‌ای به آن داده و با نرده‌های راه پله هماهنگی دارد. 

راهروی چند منظوره

طراحی رنگ تازه با تزئینات چوبی ظاهر گرمی به این راهرو بخشیده‌اند. آینه بزرگی روی کنسول نصب شده و نور طبیعی را منعکس می‌کند. اگر طراحی ساده‌ای را می‌پسندید نباید  میز کنسول‌تان برجسته و برنجی باشد. یک کنسول کشو دار انتخاب کنید تا کلید های‌تان را در یک جا نگه دارید.  

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • راهروی چند منظوره
  • راهروی چند منظوره
  • راهروی چند منظوره
  • راهروی چند منظوره
  • راهروی چند منظوره
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه