دکور اتاق خواب دو نفره

دکور اتاق خواب دو نفره

شما می‌توانید از این طرح‌ها برای دکوراسیون اتاق خواب‌های بزرگ الهام بگیرید. در اینجا ایده‌هایی را برای هر سبک و سلیقه ارائه می‌دهیم تا با کمک گرفتن از آن‌ها فضایی را آماده کنید که از حضور در آن لذت می‌برید.

راحتی را در نظر بگیرید

روی یک تخت که با روتختی زیبا پوشانده شده بپرید و حس کنید که در لوکس‌ترین نقطه زمین فرود آمده‌اید. تصور کنید که تخت خواب بوم شما است و ملحفه و بالش‌ها حرکات قلموی شما هستند. در این اتاق خواب دیوار‌های نقره ای- خاکستری و تاج مخملی تخت، الهام‌بخش اختلاط شگفت‌انگیز تصاویر، عکس حیوانات و رنگ‌های کوسن‌ها و بالش‌ها بوده‌اند. رنگ سبز مارچوبه‌ای ۲ عدد از بالش‌ها به اتاق انرژی بخشیده است.

دکور اتاق خواب دو نفره

شومینه در اتاق خواب بزرگ

اگر در حال بازسازی هستید، یک شومینه گازسوز یا چوب سوز را به روشی در اتاق خواب‌تان قرار دهید که در زیر ملحفه‌ها در هوای سرد، در وان حمام یا در حالت نشسته روی صندلی، از دیدن شعله‌های آن لذت ببرید. سعی کنید شومینه‌‌تان را در سطحی بالا‌تر و در مکانی بسازید که از هر گوشه از اتاق، داخل آن و شعله‌هایش نمایان شوند.

دکور اتاق خواب دو نفره

مجموعه دلپذیر

هر اتاق خواب باید انعکاس دهنده سلیقه و سبک زندگی افرادی که در آن حضور دارند باشد. بنابراین سعی نکنید زیاد دقیق باشید؛ هم خود‌تان و هم همسر‌تان می‌توانید اشیا و لوازمی که دوست دارید و ظرف چندین سال فراهم کرده‌اید را به اتاق‌تان بیاورید، حتی اگر سبک‌های‌ شما با هم متفاوت است.

دکور اتاق خواب دو نفره

زیبا و کاربردی

میز توالت یا میز تحریر را در کنار تخت قرار دهید تا از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوید. وسیله‌ای را برای قرار دادن در کنار تخت انتخاب کنید که ظاهر زیبایی داشته باشد و فضای زیادی برای ذخیر��‌سازی در اختیار‌تان بگذارد. سپس روی آن شیشه‌های عطر زیبا، یک چراغ خواب و لوازم تزیینی شیک قرار دهید. یک فرش نرم و کرکی زیبا نیز جلوی تخت بیندازید تا زیبایی را به کمال برسانید.

دکور اتاق خواب دو نفره

ذخیره سازی وسایل

یک اتاق خواب ساده و مجهز به فضای زیاد برای ذخیره سازی وسایل می‌خواهید؟ ایده تخت آلاچیقی را دوست دارید؟ شما می‌توانید سه دیوار از اتاق را با قفسه‌های چوبی بپوشانید و دیوار وسط بخشی خالی و تو رفته داشته باشد که بالای تخت‌تان در آن قرار بگیرد. در این اتاق در چوبی، کف چوبی و قفسه‌های چوبی همگی با هم در هماهنگی‌ هستند. دیوار بالای تخت می‌تواند با پوششی چرمی و مربعی پوشانده شود.

دکور اتاق خواب دو نفره

رنگ‌های مناسب

صورتی پر رنگ اولین چیزی است که در این اتاق توجه شما را به خود جلب می‌کند. اما با نگاهی عمیق‌تر متوجه می‌شوید که چگونه عناصر ثانویه طراحی نیز بر جذابیت اتاق خواب افزوده‌اند. پس زمینه‌های خنثی اتاق از جمله کاغذ دیواری با طرح ریز، قالیچه با راه راه‌های ظریف و روتختی و سایر پارچه‌های بافت‌دار بدون بر هم زدن آرامش اتاق، فضای آن را برجسته ساخته‌اند.

دکور انواع اتاق خواب را در اینجا ببینید.

نگران این نباشید که اتاق خواب تان خیلی باریک یا کوچک است؛ با ترفندهایی می توانید این مشکلات را کمرنگ تر کنید. چیدمان اتاق خواب به شما کمک می کند.

تزیین هنرمندانه اتاق خواب، تغییر دکور اتاق خواب و طرح و رنگ اتاق خواب را هم ببینید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • دکور اتاق خواب دو نفره
  • دکور اتاق خواب دو نفره
  • دکور اتاق خواب دو نفره
  • دکور اتاق خواب دو نفره
  • دکور اتاق خواب دو نفره
  • دکور اتاق خواب دو نفره
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه