دکور ناهارخوری های کوچک

دکور ناهارخوری های کوچک

با این راهنمایی‌ها و ترفندها، اتاق ناهارخوری کوچک‌تان را به یک نقطه کانونی از خانه تبدیل کنید. سبک ساده و عناصر طراحی می‌توانند باعث شوند که اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد و به رفت و آمد آسان‌تر افراد در فضای آن کمک می‌کند.

نهارخوری با رنگ خنثی در گوشه‌ای از خانه

رنگ‌های خنثی و ترکیب بافت‌ها به این ناهارخوری حسی از آسایش و راحتی بخشیده‌اند. صندلی‌های حصیری با سطح صاف و براق میز در تضاد هستند. نیمکت ساده در پشت میز فضای زیادی را برای نشستن ایجاد کرده است و کشوهای زیر آن، مکان مناسبی برای ذخیره‌سازی ظروف و وسایل هستند.

دکور ناهارخوری های کوچک

طراحی با دو رنگ

می‌توانید دیوارهای فضای ناهارخوری‌تان را به شیوه‌ای قابل توجه رنگ بزنید. در این اتاق ناهارخوری از دیوارها سفید هستند و بالایی به رنگ آبی کمرنگ در آمده است. درحالی‌که دیوارها به رنگ روشن هستند، رنگ آبی تیره مبل‌ها و پرده بلند آبی و طرح‌دار به اتاق نشاط و عمق داده‌اند (در ضمن با رنگ دیوارها در هماهنگی‌اند). این طرح اثبات می‌کند که رنگ‌های تیره نیز می‌توانند در اتاق‌ های کوچک جا داشته باشند.

دکور ناهارخوری های کوچک

رنگ عمیق

به طور معمول فضای ناهارخوری‌های کوچک، بخشی از یک فضای بزرگ‌تر هستند. شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های طراحی مشابه، مکان نهارخوری را با فضای اطراف آن یکی کنید. برای نمونه این فضای ناهارخوری تنها یک گام از آشپزخانه فاصله دارد. این گوشه که به ناهارخوری اختصاص داده شده با رنگ‌های سیاه و سفید طراحی شده، یعنی درست به رنگ طراحی آشپزخانه مجاور درآمده است. تنها چیزی که باعث تمییز فضا می‌شود رنگ بنفش کوسن‌هاست. یک لوستر گرد نیز درست در بالای میز آویخته شده که با شکل مربعی آن تضاد دارد. کابینت‌های صاف و کاش‌های نقره‌ای پشتشان به‌کل فضا ظاهری مدرن بخشیده‌اند.

مطلبرنگ در خانه را بخوانید و دکوراسیون خانه خود را دگرگون کنید.

دکور ناهارخوری های کوچک

گرمای غنی

میزی را انتخاب کنید که تمام فضای لبه‌های نیمکت را پوشش دهد تا بیشترین فضا برای نشستن و همچنین حرکت به وجود بیاید. در این گوشه کوچک از خانه نیمکتی گرد قرار داده شده و میزی بیضی‌شکل فضای میان آن را به روشی شایسته‌ای پر کرده است. گوشه‌های گرد میز و نیمکت حرکت را آسان‌تر می‌کنند. پرده که نیمی از پنجره را پوشانده است، نور و درخششی طبیعی برای فضا فراهم می‌کند و همچنین حریم خصوصی فضا را نیز حفظ می‌کند و با طرح منحصربه‌فرد خود به اتاق شخصیت می‌بخشد.

دکور ناهارخوری های کوچک

ناهارخوری درخشان

با به‌کارگیری رنگ‌ های شاد می‌توانید به فضای ناهارخوری که در یک گوشه از خانه واقع شده است، روح و حیات ببخشید. رنگ‌های صورتی و نارنجی به فضا طراوت، چالاکی و انرژی می‌بخشند. قرار دادن یک نیمکت در گوشه افزون بر صرفه‌جویی در فضا باعث نرم و گرم جلوه دادن مکان ناهارخوری می‌شود. کوسن‌ها و پرده طرح دار و همچنین صندلی‌های رنگی ظاهری مدرن به فضا می‌دهند.

سه مدل کوسن زیبا را دراین صفحهببینید.

دکور ناهارخوری های کوچک

ترکیب زیبا

نیمکت سفید قرار داده شده در گوشه اتاق، در ترکیب با دیوارهای سفید و دکور سفید بالای آن، نامرئی به نظر می‌رسد! کوسن‌های کرم‌رنگ و طرح‌دار به نیمکت طرح و رنگ بخشیده‌اند. میز تیره با رنگ سفید غالب در تضاد است و همچنین سادگی اتاق را حفظ کرده است. لامپ‌های کوچک و سفید روی دیوار از چشم دور می‌مانند، اما نور لطیفی را برای فضا فراهم می‌کنند. قاب‌ها و آثار هنری به فضا رنگ و شخصیت بیشتری می‌دهند.

 

خانه‌تان کوچک است؟ نگران نباشید، دکوراسیون فضاهای کوچک، دکور سرویس بهداشتی کوچک، دکوراسیون آشپزخانه کوچک، اتاق خواب‌های کوچک، دکور حمام کوچک و میز کار مشترک برای اتاق‌های کوچکرا‌ه‌حل‌هایی برای حل مشکل جا در خانه‌های کوچک ارائه می‌دهند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • دکور ناهارخوری های کوچک
  • دکور ناهارخوری های کوچک
  • دکور ناهارخوری های کوچک
  • دکور ناهارخوری های کوچک
  • دکور ناهارخوری های کوچک
  • دکور ناهارخوری های کوچک
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه