صندلی‌های ناهارخوری کهنه را بیرون نیندازید بلکه با رنگ کردن و تعویض روکش، به آن‌ها شکل تازه‌ای بدهید. مرحله 1. پارچه‌ کهنه را از صندلی جدا کنید: توسط یک پیچ گوشتی با سرصاف و انبردست، پارچه کهنه را از صندلی جدا کنید و گیره‌های آن‌را از زیر باز کنید. پارچه کهنه یا کوسن‌ها را بیرون نیندازید، زیرا می‌توانید از آن به عنوان الگو استفاده کنید. اگر صندلی‌ها متفاوت هستند، تعداد زیر صندلی‌ها را، از پارچه‌هایی که جدا کرده‌اید نیز می‌توانید شمارش کنید. مرحله 2. صندلی‌ها را تمیز کنید: هنگامی‌که پارچه ر ...

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

صندلی‌های ناهارخوری کهنه را بیرون نیندازید بلکه با رنگ کردن و تعویض روکش، به آن‌ها شکل تازه‌ای بدهید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 1

پارچه‌ کهنه را از صندلی جدا کنید: توسط یک پیچ گوشتی با سرصاف و انبردست، پارچه کهنه را از صندلی جدا کنید و گیره‌های آن‌را از زیر باز کنید. پارچه کهنه یا کوسن‌ها را بیرون نیندازید، زیرا می‌توانید از آن به عنوان الگو استفاده کنید. اگر صندلی‌ها متفاوت هستند، تعداد زیر صندلی‌ها را، از پارچه‌هایی که جدا کرده‌اید نیز می‌توانید شمارش کنید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 2

صندلی‌ها را تمیز کنید: هنگامی‌که پارچه را از آن جدا کردید، صندلی‌ها را بشویید و گرد و غبار و چربی‌ها را از سطح آن پاک کنید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 3

صاف کردن و رنگ‌آمیزی صندلی: هنگامی‌که صندلی‌ها به‌طور کامل خشک شدند، یک لایه بتونه روی تمام سطح آن بکشید تا صاف و یکنواخت شود. این لایه کمک خواهد کرد تا رنگ بهتر به سطح صندلی چسبیده و خشک شود. اولین لایه رنگ را شروع کنید، سپس اجازه دهید به طور کامل خشک شود و دومین لایه رنگ را روی سطح بزنید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 4

لایه کف صندلی را اندازه‌گیری کنید و برش بزنید: از تکه پارچه قدیمی صندلی، به‌عنوان الگوی برش لایه کف آن استفاده کنید. لایه زیرین را روی کف صندلی قرار دهید و قسمت‌های اضافه را حذف کنید. مطمئن شوید که اندازه آن طوری باشد که تمام قسمت کف و لبه‌های صندلی را بپوشاند. این را توجه داشته باشید، که همیشه می‌توانید قسمت‌های اضافه را در انتهای کار جدا کنید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 5

نصب لایه زیرین کف صندلی: از یک چسب حرارتی تفنگی برای چسباندن لایه زیرین به کف صندلی و اطراف آن استفاده کنید. آن‌را در جای خود نگاه دارید تا کامل خشک شود. برای این‌که کف صندلی را نرم و راحت‌تر کنید، یک قسمت دیگر از نوار لایه زیرین برش بزنید و روی آن بچسبانید. یک تکه نوار پنبه‌ای برش بزنید و روی نوار قسمت زیرین بچسبانید، طوری‌که در بالای آن قرار گیرد. با استفاده از چسب حرارتی تفنگی نیز این لایه را بچسبانید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 6

نصب روکش پنبه‌ای: از روکش پنبه‌ای برای آخرین لایه استفاده کنید. این لایه را بلندتر برش بزنید به این دلیل‌که تا قسمت زیر صندلی را نیز پوشش می‌دهد. این لایه را توسط چسب به کف صندلی و لبه‌های آن بچسبانید. پس از این‌که چسب به طور کامل خشک شد (اغلب پس از چند دقیقه)، صندلی را برگردانده و قسمت‌های آویزان را به زیر صندلی با گیره وصل کنید.

روش تعویض روکش صندلی ناهارخوری

مرحله 7

پارچه اصلی روکش صندلی را آماده کرده و برش بزنید: برای پارچه روکش صندلی دوباره پارچه قدیمی را به‌عنوان الگو قرار دهید. پارچه جدید را روی کف صندلی قرار دهید و دقت کنید تا به‌طور کامل در وسط صندلی و صاف باشد. ممکن است بخواهید برای نگه‌داشتن پارچه به طور صاف آن را با چند گیره در بالا محکم کنید. در هر طرف یک گیره در وسط، وصل کنید. صندلی را برگردانید و پارچه را بکشید تا در بالا محکم و صاف قرارگیرد و سپس آن‌را از زیر با میخ در هر طرف به سمت وسط وصل کنید، در صورت لزوم در گوشه‌ها نیز این کار را تکرار کنید. با استفاده از چکش تمام میخ‌ها را به زیر صندلی فرو کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
صفحه 1 از 9
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه