شیوه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب + تصاویر

شیوه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب + تصاویر

برخی از شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس با خرید حیوانات کم‌نظیری مانند شیر آفریقایی و نژاد سفید آن و تغذیه آنان با گوشت کوسه سفید، سعی در به نمایش گذاشتن ثروت خود در بین اعیان دیگر هستند …

انتخاب ماشین‌های کشتار در طبیعت نظیر گربه‌‌سانان به عنوان حیوانات خانگی در میان اعیان جوامع عربی موجب شد تا با این شیوه، ثروت بادآورده خود را به رخ دیگران بکشند.
آنان با خرید حیوانات کم‌نظیری مانند شیر آفریقایی و نژاد سفید آن و تغذیه آنان با گوشت کوسه سفید، سعی در به نمایش گذاشتن ثروت خود در بین اعیان دیگر هستند.

یکی از اعیان جوان عرب با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود از گذراندن اوقات فراغت خود در قفس شیرهای آفریقایی هنگام غذا خوردن آنان و یا حمام کردن در کنار آنان این مورد را به وضوح روشن می‌کند که وی هدفی جز به نمایش گذاشتن ثروت خود در برابر دیگران ندارد.

تجارت گربه‌سانان‌ به ویژه یوز پلنگ در آمدی بالغ بر میزان سود دریافتی ۵۰ هزار دلار را عاید شکارچیان این گونه از گربه سانان‌ می کند.

باشگاه خبرنگاران نوشت: جاسم‌ علی که کارمند بخش مراقبت از گربه ‌سانان باغ وحش امار‌ات متحده عربی است، در این باره گفت: زمانی که این گربه‌سانان به حداکثر سن رشد خود می‌رسد از سوی مالکان طرد شده چراکه دیگر قادر به نگهداری از آنان به دلیل حفظ جان خود و غریزه طبیعی آنان به عنوان ماشین‌های کشتار طبیعت نیستند و مجدد این حیوانات به باغ وحش سپرده می‌شوند.

به گفته وی، نشان دادن ثروت با خریدن این گربه‌سانان‌ که امروزه در میان اعیان عرب رواج پیدا کرده، احمقانه به نظر می‌رسد و این گونه اقدامات در خصوص گربه‌سا‌نان حاصلی جز به خطر انداختن بنای نسل آنان در پی نخواهد داشت.

این در حالی است که در سال ۲۰۱۰ بیش از ۲۰۰ مورد از انواع گربه سانان نادر و کم یاب در امارت متحده عربی و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که به صورت غیر قانونی نگه داشته می‌شدند کشف و ضبط شد و بنا به درخواست حفاظت محیط زیست و حیاط وحش بین المللی‌ به زیست گاه‌های اصلی خود بازگردانده شدند.

5-Shoukh Arab[WwW.KamYab.IR]

http://instagram.com/alfahaad314 http://instagram.com/humaidalbuqaish The Rich Guys With Lions Of Instagram Big cats are the hottest status symbol for wealthy young men in the Persian Gulf. Instagramming your cheetah in a Lamborghini is the new ‘grammin

2-Shoukh Arab[WwW.KamYab.IR]

3-Shoukh Arab[WwW.KamYab.IR]

1-Shoukh Arab[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه