نصیحت‌‌های مادرشوهر زوج جوان را روانه دادگاه کرد

نصیحت‌‌های مادرشوهر زوج جوان را روانه دادگاه کرد

به گزارش باشگاه نایاب فان ، چندی پیش زوج جوان با مراجعه به شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند. زن جوان در خصوص علت این درخواست به قاضی گفت: یکسال پیش با پویا همسرم آشنا شدم. وقتی با پویا آشنا شدم متوجه شدم که او در تهران به تنهایی زندگی می کند و خانواده اش در شهرستان هستند.

وی ادامه داد: پویا پس از گذشت مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد و من هم چون به او علاقه مند شده بودم موافقت کردم. با آغاز زندگی مشترکمان به دلیل اینکه خانواده پویا در شهرستان زندگی می کردند، مادر پویا هر از گاهی به تهران می آمد و چندین هفته در خانه ما می ماند.

این زن گفت: من هم باید از او پذیرایی می کردم. ولی او از زمانیکه به خانه ما می آید شروع به بهانه جویی و گرفتن ایراد از من می کند و مرتب سر هر چیزی مرا نصیحت می کند. هربار هم که اعتراض می کنم پویا به من می گوید حق ندارم به مادرش بی احترامی کنم و چون مادرش در شهرستان است وقتی به تهران می آید باید در خانه ما بماند. من هم دیگر نمی توانم این وضع را تحمل کنم و می خواهم از پویا هرچه زودتر جدا شوم. چون می دانم اگر ادامه بدهیم وضع از این هم بدتر می شود.

بعد از حرفهای این زن مرد جوان نیز به قاضی گفت: همسرم به دنبال بهانه می گردد، وگرنه اینکه مادرم او را راهنمایی می کند دلیلی بر طلاق نمی شود. من حس می کنم همسرم از من خسته شده و می خواهد جدا شود.

بعد از حرفهای این و شوهر قاضی عموزادی با زن جوان صحبت کرد و او را به ادامه زندگی مشرتک با همسرش تشویق کرد. در نهایت تلاش های قاضی عموزادی نتیجه مثبتی داشت و این زوج از طلاق توافقیشان منصرف شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه