همه کسانی که برای دریافت یارانه ثبت‌نام کردند، یارانه می‌گیرند

همه کسانی که برای دریافت یارانه ثبت‌نام کردند، یارانه می‌گیرند

1-Pic[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور امروز در حاشیه گردهمایی معاونین برنامه‌ریزی استانداری‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران در خصوص میزان ثبت‌نام کنندگان در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: من آماری نمی‌دهم، چون پردازش نشده و آمار هم دقیقه به دقیقه فرق می‌کند.
وی همچنین درباره افزایش قیمت‌های حامل‌های انرژی افزود: افزایش کرایه‌ها با هماهنگی وزارت کشور و تصمیم شورای شهر و مراجع ذی‌صلاح انجام می‌شود و قبل از آن قیمت‌ها ثابت می‌ماند تا بعد از عبور از اجرای فاز دوم یارانه‌ها تصمیم لازم انجام شود.
شریعتمداری در پاسخ به این پرسش که آیا افرادی که در مرحله دوم ثبت‌نام کرده‌اند، یارانه به آنها تعلق خواهد گرفت یا نه، اظهار داشت: آنها که ثبت نام کردند، اعلام نیاز کردند و دولت اعتماد می‌کند و یارانه دریافت می‌کنند، مگر اینکه در مواردی اندک خلاف آن ثابت شود. از این رو از اردیبهشت همه یارانه می‌گیرد.
وی همچنین در خصوص چگونگی اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها خاطرنشان کرد: مرحله دوم از چند ماه قبل آغاز شد و فقط ۳ قلم من‌جمله موضوع بنزین و گازوئیل مانده است که نرخ بنزین تا آخر هفته اعلام می‌شود.
معاون اجرایی رئیس جمهور همچنین تاکید کرد: سهمیه کارتهای خودروهای عمومی شارژ شده و خودروهای شخصی نیز منتظر تعیین قیمت‌ها باشند.
برنامه صداوسیما درباره انصراف از یارانه‌ها بیشتر شبیه مزاح بود
شریعتمداری در ادامه با بیان اینکه باب انصراف در مرحله دوم یارانه‌ها هنوز باز است، در خصوص فعالیت صداو سیما در قبال اجرای فاز دوم یارانه‌ها گفت: برنامه صدا و سیما معجونی از برنامه‌های مختلف بود گفت: ما از همه تشکر می‌کنیم اما رویکرد صدا و سیما در همه موارد با دیدگاه دولت متناسب نبود.
وی با بیان اینکه مخاطب ما دهک‌های ۹ و ۱۰ بود، برخی از برنامه‌های صد�� و سیما را به مزاح تشبیه کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه