چقدر از طراحی دفتر کار می دانید

چقدر از طراحی دفتر کار می دانید

کار برای هر کس تا جایی معنای تفریح دارد و بیشتر از آن خواه ناخواه تبدیل به یک امر خسته کننده خواهد شد. بد نیست بدانید که دکور فضای کار شما، چه در خانه و چه در محل کارتان می‌تواند تاثیر به‌سزایی بر این کسالت روزمره بگذارد. مطالب این مجموعه به شما خواهد گفت که چطور می‌توانید در هر جای خانه‌تان که دوست داشته باشید فضای کاری برای خودتان فراهم کنید. نکته‌های گفته شده در این آلبوم می‌تواند برای دفتر کار شما در شرکت یا محل کار نیز به‌کار آید.

دکوراسیون دفتر کار و اتاق مطالعه

دکوراسیون دفتر کار و اتاق مطالعه

اصول ساده اما کاربردی این مطلب درباره چیدمان و رنگ اتاق کار شما می‌تواند یک تحول بزرگ در روحیه شما ایجاد کند، طوری که حتی وقتی کار نداشته باشید دوست داشته باشید به دفتر کار یا اتاق مطالعه‌تان بروید و آنجا بنشینید.

مشاهده کامل مطلب دکوراسیون دفتر کار و اتاق مطالعه

دفتر کار خانگی در داخل گنجه

دفتر کار خانگی در داخل گنجه

دفتر کار خود را هوشمندانه بچینید. فراموش نکنید هر بخش آن اگر با قانون و برنامه باشد؛ شما هیچ وقت برای پیدا کردن وسایلتان سردرگم نخواهید شد. این یعنی از کلافه‌گی شما حین کار کاسته می‌شود. هر طبقه از یک کمد می‌تواند بخش ویژه‌ای برای یکسری وسایل به‌خصوص باشد پس بر اساس الویت استفاده، چینش را آغاز کنید.

مشاهده کامل مطلب دفتر کار خانگی در داخل گنجه

دفتر کار مخفی در نهارخوری

دفتر کار مخفی در اتاق ناهارخوری

اگر هر روز از اتاق نهارخوری استفاده نمی‌کنید، می‌توانید به راحتی از آن به عنوان دفتر کار مخفی استفاده نمایید. هر میزی که برای یک شام خانوادگی کافی باشد، می‌تواند به عنوان میز کار بزرگ و جادار مورد استفاده واقع  شده و سایر لوازم کار هم به طور زیرکانه‌ای داخل کابینت، میان لوازم چینی و کشوهای قاشق چنگال جا داده شوند.

مشاهده کامل مطلب دفتر کار مخفی در ناهارخوری

دکور دفترکار به سبک منطقه بوهم

دکور دفتر کار به سبک منطقه بوهم

بوهم (Bohemia) سرزمینی تاریخی در اروپای مرکزی است که امروزه در بخش غربی جمهوری چک قرار گرفته‌است. این دفتر کار به سبک بوهم، به‌خصوص برای مردان پیشنهاد می‌شود. همه چیز در این چیدمان اتاق کار، به  اصالت سرزمین‌های تاریخی اشاره می‌کند و سعی بر آن بوده است تا از همه چیز به همان شکل قدیمی و سنتی استفاده شود.

مشاهده کامل مطلب دکور دفتر کار به سبک منطقه بوهم

طاقچه با روکش کاغذ دیواری

طاقچه با روکش کاغذ دیواری

یک ایده ساده و ارزان با تزیین کاغذ دیواری‌هایی که دوست دارید. اگر از رنگ و روی طاقچه یا قفسه‌های اتاق‌ مطالعه یا کارتان خسته شده‌اید، بلند شوید و به راحتی با کمی وقت و حوصله، چهره آنها را عوض کنید و روحیه خود را تازه کنید!

مشاهده کامل مطلب طاقچه با روکش کاغذ دیواری

میز کار مخفی

میز کار مخفی

این مطلب فوق العاده جالب را به هیچ عنوان از دست ندهید؛ بدون شک شما هم مثل ما از خلاقیت و ابتکار این ایده لذت می‌برید. با بچه‌های پر سر و صدای امروزی همه ما بزرگترها دنبال جایی دنج برای انجام کارهایمان می‌گردیم، این ایده را برای لوازم‌ کار خود استفاده کنید و امید داشته باشید که برای خودتان هم جایی پیدا می‌شود!

مشاهده کامل مطلب میز کار مخفی

دفتر کار خانگی راحت و آرام

دفتر کار خانگی راحت و آرام

یک دفتر کار در خانه به رنگی تند و آتشین با قفسه‌هایی پنهان که فقط شما جایش را می‌دانید و فضایی که در آن احساس امنیت کنید. بی شک شما در این خلوت خصوصی خود آرامش خواهید داشت؛‌ البته هنر اصلی که در این مطلب یاد می‌گیرید اینست که این فضا را با سلیقه خودتان دکور می‌کنید و ممکنست کس دیگری در این فضا مثل شما احساس راحتی و آرامش نکند. یعنی این دفتر هم باز است و هم خصوصی! تعجب نکنید و این مطلب را دنبال کنید تا از معجزه دکور با خبر شوید.

مشاهده کامل مطلب دفتر کار خانگی راحت و آرام

میز کار مشترک برای اتاق‌های کوچک

میز کار مشترک برای اتاق‌های کوچک

دو تا بچه مدرسه‌ای دارید؟ دو فرزند دانشجو دارید؟ خودتان و همسرتان هر دو به میز کار نیاز دارید؟ و در کنار این مسائل جای کافی در خانه برای دو میز ندارید؟

نگران نباشید؛ این مطلب به شما خواهد گفت که می‌توانید به سادگی میزکار مشترکی داشته باشید و مطمئن باشید که هیچیک مزاحم دیگری نیستید.

مشاهده کامل مطلب میز کار مشترک برای اتاق‌های کوچک

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • چقدر از طراحی دفتر کار می دانید
  • دکوراسیون دفتر کار و اتاق مطالعه
  • دفتر کار خانگی در داخل گنجه
  • دفتر کار مخفی در نهارخوری
  • دکور دفترکار به سبک منطقه بوهم
  • طاقچه با روکش کاغذ دیواری
  • میز کار مخفی
  • دفتر کار خانگی راحت و آرام
  • میز کار جادار
  • میز کار مشترک برای اتاق‌های کوچک
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه