بیشتر خانم‌ها زمان زیادی را در آشپزخانه سپری میکنند پس چه بهتر چیدمان آشپزخانه‌تان سازگار با روحیه‌تان باشد. آشپزخانه کرم رنگ شیک و ساده. برای داشتن آشپزخانه‌ای ساده و در عین حال شیک برای کابینت‌تان از رنگ‌های ملایم و هم‌خوان با سایر بخش‌های آشپزخانه استفاده کنید. در این آشپزخانه، دستگیره‌های استیل به کشوهای زیاد این آشپزخانه که برای پنهان کردن لوازم آشپزخانه مناسب است، ظاهر مدرن و زیبایی بخشیده‌اند. تضاد رنگ های قرمزی که در لوازم این آشپزخانه دیده می‌شود، ظاهر زنده‌ای به آن داده‌اند. آشپز ...

چیدمان آشپزخانه

بیشتر خانم‌ها زمان زیادی را در آشپزخانه سپری میکنند پس چه بهتر چیدمان آشپزخانه‌تان سازگار با روحیه‌تان باشد.

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه کرم رنگ شیک و ساده

برای داشتن آشپزخانه‌ای ساده و در عین حال شیک برای کابینت‌تان از رنگ‌های ملایم و هم‌خوان با سایر بخش‌های آشپزخانه استفاده کنید. در این آشپزخانه، دستگیره‌های استیل به کشوهای زیاد این آشپزخانه که برای پنهان کردن لوازم آشپزخانه مناسب است، ظاهر مدرن و زیبایی بخشیده‌اند. تضاد رنگ های قرمزی که در لوازم این آشپزخانه دیده می‌شود، ظاهر زنده‌ای به آن داده‌اند.

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه مدرن و سرزنده

آرک میان آشپزخانه و اتاق نهار‌خوری در این تصویر بزرگ شده تا فضایی باز (open plan) دکه مملو از نوری باشد که نور از درهای پاسیو به درون آن می‌تابد، ایجاد کند . صفحه کابینت دور تا دور این آشپزخانه این دو اتاق را به‌هم وصل می کند و صندلی‌های اپن دارای روکش سبز رنگ به آن رنگ و لعاب داده‌اند. کابینت‌های براق آن هم به آن ظاهر مدرنی بخشیده‌اند .

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه روشن و جادار

دیوار بین آشپزخانه و اتاق نهارخوری کامل برداشته شده تا فضای جاداری ایجاد شود. میز نهار‌خوری روستایی و صندلی‌های ییلاقی این آشپزخانه با واحدهای مدرن‌تر، صفحه کابینت‌های سفید براق و کابینت‌های خال خالی ترکیب شده‌اند . دیوارها و کابینت‌های کم رنگ نمای روشن و جاداری به این آشپزخانه بخشیده‌اند .

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه‌ای با رنگ‌های برجسته استیل

نماهای گردویی آمریکایی به طراحی خنک این آشپزخانه گرما بخشیده‌اند. این جزیره مرکزی همراه صندلی‌های پایه بلند برای آشپزی و پذیرایی مناسب‌اند. لوازم براق آشپزخانه ظاهر فوق‌العاده شیکی به این آشپزخانه داده‌اند و با دستگیره کابینت‌ها هم‌خوانی دارند. فضای بار زیاد این آشپزخانه جای کافی برای قرار دادن ظرف و ظروف فراهم کرده است.

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه شیک و براق

ترکیبی از کابینت‌های بلوطی و افرایی ظاهر شیکی به این آشپزخانه جادار بخشیده است . کابینت زمینی استوانه‌ای که دارای رویه گردویی است فضای بیشتری برای جمع کردن وسایل آشپزخانه فراهم کرده و به همراه صندلی‌های پایه بلندی که با صفحه کابینت گرانیت آن هم رنگ هستند، به‌عنوان میز صبحانه استفاده می‌شود.

 

مطلب درباره تغییر دکور ارزان آشپزخانه را اینجا بخوانید

همچنین درباره دکوراسیون آشپزخانه کوچکرا اینجا بخوانید

مطلب کاشی های رنگارنگ آشپزخانهرا نیز اینجا بخوانید

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • چیدمان آشپزخانه
  • چیدمان آشپزخانه
  • چیدمان آشپزخانه
  • چیدمان آشپزخانه
  • چیدمان آشپزخانه
  • چیدمان آشپزخانه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه